Каталог онлайн-сервісів на допомогу вчителеві

Про серію безкоштовних вебінарів щодо роботи з ВШО для українських учителів

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.10.2022 № 1/11893-22 щодо організації навчання учнів 5-11 класів за дистанційною та змішаною формами навчання, листа  Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації) від 13.10.2022 №01-34/1806 Управління освіти Чернівецької міської ради інформує про наступне.

15:01 27.11.2022

Каталог онлайн-сервісів для використання під час дистанційного навчання (періодично оновлюється)

Ментальні карти   Ментальні карти – це сукупність діаграм та схем, які дозволяють наочно продемонструвати думки і тези, які пов’язані між собою та об’єднані загальною ідеєю. Карти знань сьогодні використовують практично всі, що пов’язане з їхньою зручністю, можливістю легко та наочно впорядкувати ідеї, думки та знання. Карти знань мають багато назв – інтелект-карти, карти розуму, ментальні карти, карти думок, діаграми зв’язків, а процес створення таких карт називають майндмеппінгом. Всі ці назви пояснюються походженням слова, адже «mind» перекладається як «розум».

10:44 07.07.2022

Як зробити онлайн-уроки універсальними?

Онлайн-навчання - реальність сьогодення. Педагогам під час планування онлайн-уроків обов'язково варто враховувати багатоманітність учнів та адаптувати навчальнуу інформацію, процес і результати навчання до їхніх потреб.

10:54 02.07.2022

Як заохотити учнів до активної роботи під час онлайн-уроку?

Більшість педагогів помічають, що однією із проблем дистанційного навчання є низька активність учнів під час онлайн-уроку. Як залучати учнів до ефективної навчальної діяльності у віртуальному класі? Пропонуємо до Вашої уваги 4 ефективні стратегії, які допоможуть мотивувати учнів під час роботи в умовах дистанційного навчання.

10:47 02.07.2022

Відеоінструкція "Google-документ як інструмент для організації спільної роботи учнів під час дистанційного навчання"

Google-документ – це чудовий інструмент для організації спільної роботи під час дистанційного уроку. Це аналог документа Word, що має дуже схожий вигляд та функціонал. Google-документ зручний для роботи з текстом й простими таблицями. Трішки креативу - і Google-документ може стати платформою для спільної роботи. З його допомогою можна організовувати спільну роботу учнів як під час уроку, так і вдома самостійно. У цьому відео подано коротку відеоінструкцію щодо створення Google-документів та ідеї щодо їх використання.

10:56 02.06.2022

Всеукраїнська школа онлайн - сучасний електронний ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів

11 грудня Міністерство освіти та науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Міністерством цифрової трансформації України з метою забезпечення рівного доступу до якісної шкільної освіти учнів 5-11 класів запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».

11:13 02.02.2022

5 електронних версій корисних посібників для вчителів української мови і літератури

У цій відеопрезентації, розробленій нашими консультантами, запропоновано 5 електронних версій корисних посібників, які вчителі української мови і літератури можуть використовувати в навчальному процесі. Переваги їх використання - це швидкий доступ до фахової інформації та зручна навігація по вказаних сайтах

11:06 02.01.2022