Освітній процес в умовах воєнного стану

Як вчитися онлайн, якщо відсутнє електропостачання?

У зв’язку з екстреними та аварійними вимкненнями електроенергії гостро постало питання про дистанційне навчання. Очевидно, що його складно, а то й неможливо провадити в таких умовах. ДСЯО дає рекомендації щодо того, як організувати освітній процес.

15:21 27.11.2022

ЯК НАДАТИ ПЕРШУ ДОМЕДИЧНУ ДОПОМОГУ: КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

У час повномаштабної війни знати як правильно надати першу домедичну допомогу та не нашкодити – це необхідність кожного, адже прості знання рятують життя. Знання, уміння та чітке розуміння алгоритмів дій під час надання домедичної допомоги потерпілому, допомогає взяти себе в руки в екстреній ситуації та правильно надати першу домедичну допомогу постраждалому.

20:59 15.11.2022

ЦІКАВІ ТА КОРИСНІ АКТИВНОСТІ УЧНІВ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

В умовах стресу та нестабільної ситуації в територіальних громадах під час воєнного стану, особливо важко дітям впоратися із викликами дистанційного навчання. Тому, робота з учнями під час дистанційного навчання має бути спрямована на те, щоби підтримати їх психологічно; забезпечити душевний спокій; бути максимально захоплюючою, відволікаючою.

20:51 15.11.2022

НАВЧАННЯ УЧНІВ У СКЛАДНИХ ОБСТАВИНАХ

У березні 2022 року Кембриджський університет надав безкоштовний доступ до книги Кріса Совтона “Викладання у складних обставинах” (“Teaching in Challenging Circumstances”), у якій автор підготував для вчителів англійської мови серію порад для роботи в часи найскладніших викликів.

10:51 20.04.2022

ОСВІТА ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ – 30 ЗАПИТАНЬ ТА ВІДПОВІДЕЙ

15 квітня 2022 року за ініціативи освітнього омбудсмена України Сергія ГОРБАЧОВА та за підтримки  проєкту DECIDE (Decentralization for Improved Democratic Education),  який впроваджуєть,ся ГО DOCCU та PHZH International Projects in Education – IPE за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні, відбувся прямий ефір "Година запитань", під час якого було обговорено проблемні питання освіти в умовах воєнного стану, які найбільше хвилюють учасників освітнього процесу.

10:44 20.04.2022

Мінна безпека для дітей: у відкритому доступі з'явилася книжка-комікс “Мінна безпека не без Пека”

У відкритому доступі з?явилася дитяча книжка-комікс “Мінна безпека не без Пека”, у якій ідеться про те, як поводитися дітям, якщо вони виявили вибухонебезпечні предмети.

15:12 16.04.2022