Сертифікація

Сетифікація вчителів історії та громадянських дисциплін

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив загальну характеристику тесту незалежного тестування фахових знань та вмінь учителів історії та громадянських дисциплін, які виявили бажання взяти участь у сертифікації 2024 року.

11:32 30.03.2024

СЕРТИФІКАЦІЯ 2024

Відповідно до наказу МОН у 2024 році участь у сертифікації зможуть узяти не більше 1500 учителів початкової школи, по 1000 вчителів математики та української мови і літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти, а також не більше 500 учителів навчальних предметів громадянської та історичної освітньої галузі та/або освітньої галузі «Суспільствознавство».

11:38 12.01.2024

УЧАСНИКУ СЕРТИФІКАЦІЇ-2023

У 2023 році участь у сертифікації зможуть взяти не більше 1500 вчителів початкової школи, а також по 500 вчителів з математики і української мови та літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти.

13:48 26.01.2023

Сертифікація від А до Я: що має знати завуч, щоб підготувати педагогів

Стаття "Сертифікація від А до Я: що має знати завуч, щоб підготувати педагогів до сертифікації" надрукована в журналі «Заступник директора школи» № 12/2022 за авторством Нелі ВЕЛИЧКО, в. о. директора департаменту акредитації та моніторингу Державної служби якості освіти України, та Алли КИШИНСЬКОЇ й Оксани СЕМЕНОВОЇ, головних спеціалісток відділу освітніх програм департаменту акредитації та моніторингу Державної служби якості освіти України.

13:57 26.12.2022

Як учаснику сертифікації здійснити самооцінювання власної педагогічної майстерності в EvaluEd

03-06 жовтня 2022 року вчителі початкових класів — учасники сертифікації мають заповнити анкету самооцінювання власної педагогічної майстерності за допомогою інформаційно-аналітичної системи EvaluEd.

14:42 27.09.2022

СЕРТИФІКАЦІЯ: коротко про головне

Сертифікація – це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей вчителів. Її мета – виявити і заохотити вчителів з високим рівнем майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню. Відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників учителі беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.

13:50 26.01.2022