Цифрова майстерня

Напрямки та перспективи використання нейромережі в роботі з дітьми

Відповідно до річного плану роботи КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради 16.02.2023 відбулось чергове засідання ресурсної групи методичного спрямування «Цифрова майстерня» для працівників психологічної служби. У ході засідання Віта Каблюк, практичний психолог Старосільського ліцею Нижньосироватської сільської ради, з досвіду роботи ознайомила учасників з нейромережею, комп’ютерною програмою реалізації мозку людини та продемонструвала її можливості. Учасники обговорили напрямки та перспективи використання нейромережі в роботі з дітьми, мали змогу на практиці оволодіти навичками її застосування.

12:11 16.02.2023

Ігрові методи на платформі Canva для створення інтерактивної взаємодії.

Відповідно до річного плану роботи КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради 15.11.2022 відбулось чергове засідання ресурсної групи «Цифрова майстерня» для працівників психологічної служби. Щиро вдячні спікеру зустрічі Віті КАБЛЮК, практичному психологу Старосільського ліцею Нижньосироватської сільської ради, яка продемонструвала учасникам ігрові методи на платформі Canva для створення інтерактивної взаємодії.

11:57 15.11.2022

«Створення діагностичного матеріалу з використанням дошки Джамборт».

Згідно річного плану роботи КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» 20 жовтня 2022 року відбулось чергове засідання ресурсної групи «Цифрова майстерня» для фахівців психологічної служби громад з питання «Створення діагностичного матеріалу з використанням дошки Джамборт».

11:53 20.10.2022

1 засідання ресурсної групи методичного спрямування «Цифрова майстерня» для фахівців психологічної служби

В умовах дистанційного навчання актуальним є підвищення цифрової компетентності фахівців психологічної служби. Тому з метою набуття та тренування навичок застосування онлайн інструментів, мотивування фахівців створювати власні цифрові продукти Надія КОЗАЧУК, психолог  КЗ «Степанівської селищної ради» організувала роботу ресурсної групи «Цифрова майстерня» для працівників психологічної служби. Вестиме групу Віта КАБЛЮК, практичний психолог Старосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради.

12:03 25.08.2022