Підвищення кваліфікації

Що потрібно знати педагогу про підвищення кваліфікації

Уміння навчатися впродовж усього життя важливе для кожної людини, а для того, хто працює педагогом, — особливо. Бо саме педагог закладає основу знань, формує компетентності у своїх учнів та навчає навчатися. А для того, щоб навчати інших, потрібно постійно вдосконалюватися самому. Тому кожен педагогічний працівник закладу загальної середньої освіти зобов’язаний підвищувати свій професійний рівень та педагогічну майстерність, підвищувати кваліфікацію — тобто опановувати нові та вдосконалювати раніше набуті компетентності у межах своєї професійної діяльності або галузі знань (частина 2, статті 54 та частина 6 статті 18 Закону України “Про освіту” ).

10:55 01.01.2024

Суб’єкти підвищення кваліфікації

Суб’єкт підвищення кваліфікації – заклад освіти (його структурний підрозділ), наукова установа, інша юридична чи фізична особа (у т.ч. фізична особа – підприємець), що провадить освітню діяльність у сфері підвищення кваліфікації педагогічних та/або науково-педагогічних працівників.

12:14 29.11.2023

Про підвищення кваліфікації, атестацію освітян та курси для вчителів НУШ – юридичне розʼяснення

“Нова українська школа” продовжує відповідати на ваші запитання. Нова добірка – про години підвищення кваліфікації, атестацію та курси НУШ для педагогічних працівників. Зокрема, читайте в матеріалі:

16:02 20.03.2023

IREX запрошує вчителів до участі в проєкті «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті»

Команда проєкту IREX «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» спільно з АУП у співпраці з Міністерством освіти і науки України запрошують активних вчителів долучитися до великої медіаграмотної спільноти!

11:57 02.03.2023