Булінг

Працюємо за запитом

За запитом адміністрації Степанівського ліцею Степанівської селищної ради 21.03.2024 проведено онлайн-зустріч з питання «Робота класних керівників з попередження насильства, жорстокості в сім’ї та дитячому колективі: планування і моніторинг». На захід було запрошено заступників з НВР та класних керівників Степанівського ліцею та філії.

15:18 02.04.2024

Протидія та попередження булінгу в закладах освіти (курс навчання)

ПРО КУРС Булінг (цькування) – тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. За результатами дослідження, проведеного UNICEF у 2017 році, 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою булінгу (цькування) впродовж останніх трьох місяців, а 24% дітей стали жертвами цього явища. Результати опитування U-Report відбивають найрозповсюдженіші причини булінгу (цькування): ігнорування дорослими булінгу (цькування) (39%) та особливості характеру певних дітей (26%).

10:51 11.02.2022

Документальний фільм "Кривдник" (Булер)

Документальний фільм «Кривдник», режисером якого є лауреат нагород фестивалю Санденс та «Еммі» Лі Гірш, показує цю приголомшливу статистику в людському масштабі, пропонуючи інтимний, безстрашний погляд на те, як булінг вплинув на життя п’ятьох дітей та їхніх сімей.

15:41 18.08.2021

Документальний анімаційний ролик «Mr. Nox» проти кібербулінгу

Документальний анімаційний ролик «Mr. Nox» створений у межах Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу Docudays UA. Анімація заснована на реальній історії школярки Марти Новосад, яка змогла захиститися від кібербулінгу. Авторка ролика: художниця аніматорка Діана Денис. Проект реалізовано за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу. Більше про кампанію проти кібербулінгу: bullyingstop.org.ua

15:34 18.08.2021