Протидія та попередження булінгу в закладах освіти (курс навчання)

Дата: 11.02.2022 10:51

ПРО КУРС

Булінг (цькування) – тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. За результатами дослідження, проведеного UNICEF у 2017 році, 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою булінгу (цькування) впродовж останніх трьох місяців, а 24% дітей стали жертвами цього явища. Результати опитування U-Report відбивають найрозповсюдженіші причини булінгу (цькування): ігнорування дорослими булінгу (цькування) (39%) та особливості характеру певних дітей (26%).

Мета курсу – навчити освітян розпізнавати ситуації булінгу (цькування) та вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі.

Запрошені спікери курсу:
Микола Кулеба – Уповноважений Президента України з прав дитини;
Анастасія Дьякова – національний експерт із захисту дітей від насильства Офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини;
Дмитро Щебетюк – засновник ініціативи "Доступно. UA". Докладну інформацію можна дізнатись за цим посиланням