НАВЧАННЯ УЧНІВ У СКЛАДНИХ ОБСТАВИНАХ

Дата: 20.04.2022 10:51

У березні 2022 року Кембриджський університет надав безкоштовний доступ до книги Кріса Совтона “Викладання у складних обставинах” (“Teaching in Challenging Circumstances”), у якій автор підготував для вчителів англійської мови серію порад для роботи в часи найскладніших викликів.

Також університет запрошував українських педагогічних працівників на онлайн-зустріч з автором книжки, яка відбулася 25 березня о 15.30, на фейсбук-сторінці Cambridge University Press ELT Ukraine, до якої також долучилася консультант ЦПРПП Олена КОЩІЙ та педагоги Сумського району.

Одна із частин книги пропонує 10 принципів онлайн-навчання, адаптованих консультантом ЦПРПП під реалії навчання і викладання в Україні. Рекомендації, що базуються на порадах Кріса Совтона для вчителів іноземних мов, будуть корисними під час викладання будь-якого предмета онлайн, доступні за покликанням:

НАВЧАННЯ УЧНІВ У СКЛАДНИХ ОБСТАВИНАХ

Книгу англійською мовою можна завантажити за цим посиланням:

Teaching in Challenging Circumstances