Мінна безпека для дітей: у відкритому доступі з'явилася книжка-комікс “Мінна безпека не без Пека”

Дата: 16.04.2022 15:12

У відкритому доступі з?явилася дитяча книжка-комікс “Мінна безпека не без Пека”, у якій ідеться про те, як поводитися дітям, якщо вони виявили вибухонебезпечні предмети.

Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій на своєму сайті.

Завантажити книжку можна за посиланнями:

У повідомленні зазначено, що книжка “Мінна безпека не без ПЕКа” видавництва “Ранок” просто розкриває тему безпеки дітей у вигляді коміксу. Правильні дії головних героїв у ситуаціях, пов’язаних з мінами чи вибухонебезпечними предметами, стають прикладами для наслідування.

Окрім того, за QR-кодом можна перевірити свої знання або переглянути корисне відео.

Слава Україні!

Джерело - https://nus.org.ua/news/minna-bezpeka-dlya-ditej-u-vidkrytomu-dostupi-z-yavylasya-knyzhka-komiks/