ЦІКАВІ ТА КОРИСНІ АКТИВНОСТІ УЧНІВ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Дата: 15.11.2022 20:51

В умовах стресу та нестабільної ситуації в територіальних громадах під час воєнного стану, особливо важко дітям впоратися із викликами дистанційного навчання. Тому, робота з учнями під час дистанційного навчання має бути спрямована на те, щоби підтримати їх психологічно; забезпечити душевний спокій; бути максимально захоплюючою, відволікаючою.

Дитячим фондом ООН (UNICEF Ukraine), громадською спілкою «Освіторія», за підтримки Міністерства освіти і науки України, було підготовлено цікаві та корисні для здоров’я активності, використання яких учителями під час дистанційного навчання, в укритті допоможе легше перенести дітям травмуючи події сьогодення.

Ознайомитися з вправами та іграми можна за покликанням: https://cutt.ly/YNZkWyd