Вебінару на тему «Як швидко створити цифровий урок»

Дата: 06.05.2022 13:15

Попри складні обставини в умовах відкритої військової агресії, наші педагоги продовжують не лише гідно тримати освітній фронт, навчати й підтримувати своїх учнів, а й професійно зростати.

6 травня 2022 року за ініціативи КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради Сумського району у рамках проєкту цифрової грамотності "Крок за кроком" (модератор - консультант Олена КОЩІЙ) було проведено вебінару на тему «Як швидко створити цифровий урок».

Головний спікер заходу – Вікторія КОСИК, старша викладачка кафедри ПМОТ Київського університету імені Бориса Грінченка, директорка Центру освітнього консультування, освітня технологиня, авторка посібників для вчителів – підготувала надзвичайно цікаву й змістовну презентацію, продемонструвала на практиці можливості інтерактивного освітнього програмного забезпечення MozaBook, який надає змогу вчителям та учням безоплатно користуватися своїм програмним продуктом, а також доданими до нього понад 220 підручниками.

Зокрема, у своєму виступі Вікторія КОСИК показала, як легко можна доповнювати сторінки попередньо завантаженого електронного підручника зображеннями, малюнками, інтерактивними 3D-сценами, освітніми відео, аудіоматеріалами й завданнями. Такий формат дистанційних уроків здатен не лише зацікавити учнів, а й пробудити смак до дослідження й самостійного пізнання.

За результатами роботи усі педагоги отримали сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 5 год.