Напрямки та перспективи використання нейромережі в роботі з дітьми

Дата: 16.02.2023 12:11

Відповідно до річного плану роботи КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради 16.02.2023 відбулось чергове засідання ресурсної групи методичного спрямування «Цифрова майстерня» для працівників психологічної служби. У ході засідання Віта Каблюк, практичний психолог Старосільського ліцею Нижньосироватської сільської ради, з досвіду роботи ознайомила учасників з нейромережею, комп’ютерною програмою реалізації мозку людини та продемонструвала її можливості. Учасники обговорили напрямки та перспективи використання нейромережі в роботі з дітьми, мали змогу на практиці оволодіти навичками її застосування.

Зустріч сприяла розширенню переліку цифрових інструментів, які працівники психологічної служби можуть застосовувати під час дистанційної взаємодії.

Щиро вдячні Віті Каблюк та всім учасникам зустрічі за співпрацю та плідну

Матеріали заходу можна знайти за цим посиланням (перейти)