Відбулася перша онлайн-зустріч у рамках проєкту "Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайних ситуаціях"

Дата: 06.09.2023 09:21

У рамках реалізації проєкту «Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайних ситуаціях» під патронатом Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) 05.09.2023 відбулася онлайн-зустріч «Розуміння впливу війни на дітей та дорослих», яку провела психолог КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради Надія Козачук.  Під час заняття говорили  про стрес та травматичні події, основні реакції людини на травматичну подію, обговорили основні потреби дітей, які виникли під час війни.

Дякуємо усім учасникам за активну участь та співпрацю!