Проєкт «Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайних ситуаціях» у дії

Дата: 13.09.2023 10:09

12.09.2023 відбулась третя зустріч за проєктом «Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайних ситуаціях» для учасників 1 групи, яку складають педагоги Степанівської селищної ради та Юнаківського ЗДО «Малятко». Разом з Надією Козачук, психологом ЦПРПП Степанівської селищної ради говорили про «Травма-чутливі практики – розпізнавання травми та безпечне реагування на неї», практикували вміння реагувати і підтримувати дітей у проживанні різних емоцій.

Дякуємо усім учасникам за активну участь та співпрацю!