Крок за кроком триває проєкт «Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайних ситуаціях»

Дата: 15.09.2023 14:04

Турбота про себе нині – це обов'язок кожного, внесок у перемогу, бо ми маємо вистояти! Саме під таким меседжем відбулась 4 онлайн-зустріч учасників 1 групи проєкту «Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайних ситуаціях» під патронатом Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ).

У ході зустрічі «Формування стійкості до стресу» разом з психологом КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради Надією Козачук, одним із тренерів проєкту, говорили про можливі реакції на травму інших людей (емпатію, вторинну травматизацію, вигорання), практикували навички самодопомоги для стабілізації емоційного стану та профілактики вигорання.

Дякую усім учасникам за активну участь та зворотній зв’язок!