Проєкт під патронатом ВФ "Крок за кроком" та Дитячого фонду ООН в Україні для педагогів закладів дошкільної освіти громад триває

Дата: 19.09.2023 14:29

19.09.2023 відбулась 5 зустріч за проєктом «Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайних ситуаціях» під патронатом Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) для педагогів закладів дошкільної освіти Степанівської селищної ради та Юнаківського ЗДО «Малятко».

Під час зустрічі психолог ЦПРПП Степанівської селищної ради Надія Козачук говорила про безпечне середовище та компоненти дбайливого піклування. Учасники обговорили нові правила, які з’явилися в закладах і як на них реагують діти та ознайомилися з інструментами створення безпечного середовища в дошкільному закладі.

Дякуємо усім учасникам за активну участь та зворотній зв’язок!