Безпечні та відновлювальні форми роботи з дітьми

Дата: 25.09.2023 10:36

У рамках реалізації проєкту для педагогів закладів дошкільної освіти громад під патронатом Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) 22.09.2023 психолог ЦПРПП Степанівської селищної ради Надія Козачук провела шосту онлайн-зустріч з питання «Безпечні та відновлювальні форми роботи з дітьми».

У ході зустрічі учасники говорили про безпечні та відновлювальні форми роботи з дітьми, практикували вміння надавати підтримку дітям, використовуючи різні техніки, опрацювали теми, які можуть «піднімати травмувальний досвід» та відпрацювали алгоритм дій дорослого у цей час.

Дякуємо усім учасникам за активну участь та зворотній зв’язок!