Альтернативні методи навчання та розвитку дітей дошкільного віку

Дата: 26.09.2023 14:36

Проєкт «Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайних ситуаціях» у закладах дошкільної освіти триває. 26.09.2023 психолог ЦПРПП Степанівської селищної ради Надія Козачук провела сьому онлайн -зустріч «Альтернативні методи навчання та розвитку дітей дошкільного віку». У ході зустрічі тренер проєкту ознайомила учасників з платформою розвитку дошкільнят НУМО, розробленою залученими експертами ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки України. Також учасники познайомилися з головними героями лялькового театру «Іскорки суперсил» та можливостями їх використання в освітньому процесі ЗДО.

Дякуємо усім учасникам за активну участь та зворотній зв’язок!