Нові виклики у питаннях безпеки, або все про укриття

Дата: 03.10.2023 15:24

У рамках проєкту «Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайних ситуаціях» 3 жовтня 2023 року відбулася передостання онлайн-зустріч учасників 1 групи із закладів дошкільної освіти Степанівської селищної ради та Юнаківського ЗДО «Малятко» з питання  «Нові виклики у питаннях безпеки або все про укриття».

Разом з тренером проєкту Надією Козачук учасники обговорювали, як облаштувати укриття і про що треба подбати, щоб знизити рівень тривожності у дітей під час звуку сирени, про взаємодію педагогів та батьків у створенні безпеки для дітей та формуванні навичок безпечної поведінки. Також учасники ознайомилися з відеоматеріалами та техніками, які можна застосовувати під час подорожі до укриття та знайомства зі звуковим сигналом сирени з метою зменшення рівня тривожності під час сигналу тривоги.

Дякуємо усім учасникам за активну участь та зворотній зв’язок!