Відбулась чергова зустріч учасників 2 групи проєкту «Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайних ситуаціях» під патронатом Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ).

Дата: 17.10.2023 15:25

Відбулася чергова зустріч учасників 2 групи проєкту «Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайних ситуаціях» під патронатом Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ). Разом з психологом КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради Надією Козачук говорили про розуміння впливу війни на дітей і дорослих та базові підходи до надання першої психологічної допомоги в роботі вихователя.

Дякуємо усім учасникам за активну участь та зворотній зв’язок!