Як реагує організм людини на стресові події

Дата: 13.11.2023 14:23

З метою психологічної підтримки учасників освітнього процесу в рамках реалізації регіонального проєкту «Завжди поруч» психолог ЦПРПП Степанівської селищної ради Надія Козачук провела онлайн-зустріч для педагогів Яструбинської початкової школи Миколаївської сільської ради Сумського району. Разом з психологом Центру учасники говорили про позитивний вплив обіймів для організму людини, розглянули питання «Як реагує організм людини на стресові події» і чому важливо проводити психологічні  хвилинки для дітей. Під час зустрічі учасники опрацювали техніку заземлення «5-4-3-2-1» (Оточення), яка допомагає справитись із хвилюванням.

Дякуємо усім учасникам за активну участь, зворотній зв’язок та позитивні відгуки! З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ!