Реалізація проєкту за підтримки ВФ «Крок за кроком» та Дитячого фонду ООН в Україні продовжується для 3 групи учасників

Дата: 14.11.2023 14:57

14 листопада відбулася перша онлайн-зустріч учасників 3 групи проєкту «Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайних ситуаціях» під патронатом Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ).

Учасниками 3 групи стали педагогічні працівники закладів дошкільної освіти Нижньосироватської сільської ради, Бездрицького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Веселка» та Миропільського ліцею Миропільської сільської ради (дошкільна група).

Під час зустрічі разом з тренером проєкту, психологом ЦПРПП Степанівської селищної ради Надією Козачук, учасники говорили про розуміння впливу війни на дітей і дорослих та базові підходи до надання першої психологічної допомоги в роботі вихователя, розібрали професійні кейси надання психологічної підтримки дітям у стресовій ситуації.

Дякуємо усім учасникам за активну участь та зворотній зв’язок!