Тілесні техніки для зменшення психоемоційної напруги дітей та дорослих.

Дата: 04.12.2023 13:58

З метою психологічної підтримки учасників освітнього процесу у рамках реалізації регіонального проєкту «Завжди поруч» 04.12.2023 психолог ЦПРПП Степанівської селищної ради Надія Козачук провела онлайн-зустріч для педагогів закладів дошкільної освіти Бездрицької сільської ради, Северинівського ЗДО «Веселка» та Яструбинської початкової школи Миколаївської сільської ради Сумського району. Разом з психологом Центру учасники практикували техніку нервово-м’язової релаксації по Джекобсону, яка сприяє розслабленню м’язової системи та зменшує психоемоційну напругу у дітей та дорослих.

Дякуємо усім учасникам за активну участь, зворотній зв’язок та позитивні відгуки! З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ!