Дата: 15.12.2023 15:26

Родини військовослужбовців зіштовхуються з численними викликами, пов’язаними з особливостями військового життя, що можуть викликати напружену атмосферу в родині та, як наслідок, позначитися на психологічному стані дитини, її поведінці та здатності до навчання.

Відповідно до річного плану роботи КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради 15.12.2023 року  у рамках засідання професійної спільноти фахівців психологічної служби проведено вебінар «Соціально-психологічна підтримка дітей з родин військовослужбовців: про що важливо знати педагогічному працівнику закладу освіти». На захід запрошено фахівців психологічної служби закладів освіти 9 територіальних громад: Бездрицької, Верхньосироватської, Нижньосироватської, Миколаївської, Миропільської, Степанівської та Садівської.

До засідання долучилася запрошена експертка Галина Дмитренко -  практичний і медичний психолог КЗ «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни», яка звернула увагу учасників на етику спілкування з родинами військовослужбовців та надала рекомендації щодо налагодження ефективної взаємодії з ними.

Під час заходу разом з психологом Центру Надією Козачук учасники обговорили основні виклики, з якими зіштовхуються родини військовослужбовців на різних етапах несення військової служби з метою організації ефективного соціально-психологічного супроводу учасників освітнього процесу.

Дякуємо спікерам та усім учасникам зустрічі за активну участь та співпрацю!