ЯК НАЛАГОДИТИ ВЗАЄМОДІЮ З БАТЬКАМИ?

Дата: 17.04.2024 10:07

Інтереси, розвиток і безпека дитини — результат спільної роботи. Заради цього вихователі і батьки мають стати партнерами в цій справі. Як це зробити?

1. Спілкуйтеся і взаємодійте
Приділіть батькам увагу, коли вони приводять і забирають дитину із садка. Ваша взаємодія може впливати на їхнє ставлення до освітнього процесу.

2. Вітайтеся за іменем
Це додасть тепла та створить атмосферу взаєморозуміння.

3. Будьте щирими
Відповідайте на запитання батьків чесно. Якщо не маєте відповіді, скажіть, що потребуєте часу, аби все зʼясувати. Відвертість — ключ до довіри.

4. Давайте зворотній звʼязок
Про поведінку дитини, її досягнення, настрій. Так батьки краще розумітимуть своїх дітей.

5. Реагуйте на тривожні сигнали
Будьте уважними до змін у сім'ї. Якщо помічаєте тривожні сигнали, говоріть про них батькам.

6. Говоріть про проблеми
Одразу обговорюйте проблемну поведінку дітей, якщо така є. Спільно шукайте шляхи вирішення проблеми.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news/mon-i-yunisef-zapustili-vajber-kanal-pro-doshkillya