Відбувся вебінар «Використання платформи Всеукраїнська Школа Онлайн для організації дистанційного та змішаного навчання»
Наразі, зважаючи на безпекову ситуацію, заклади загальної середньої освіти Сумської області працюють з використаннням технологій дистанційного навчання. Дистанційна взаємодія – це неабиякий виклик, адже передбачає володіння зовсім іншими методичними прийомами й техніками, аніж під час роботи з учнями в класі, тож учителям надважливо мати помічний інструмент, наповнений якісним навчальним контентом і функціоналом для забезпечення ефективної взаємодії з учнями.
Саме таким помічним інструментом для вчителів України стала національна платформа Всеукраїнська Школа Онлайн. Зараз платформу відвідують понад 100 000 учнів щодня.
Тож 18 вересня для педагогічних працівників 9 територіальних громад Сумського й Охтирського районів відбулася онлайн-зустріч на тему «Використання платформи Всеукраїнська Школа Онлайн для організації дистанційного та змішаного навчання», до якої приєдналося понад 100 педагогів.
Під час онлайн-заходу учителі мали змогу поспілкуватися із менеджером підтримки платформи Всеукраїнська Школа Онлайн Юлія ЛЕЩЕНКО, яка ознайомила педагогів із оновленим функціоналом платформи, докладно розповіла про можливість створення власних курсів на ВШО, про особливість роботи з інструментарієм для діагностування та подолання освітніх втрат, а також про практичні кейси ефективного використання платформи ВШО у роботі педагогів.
Завдяки платформі ВШО вчитель отримує потужну методичну підтримку не лише в контенті, а й у розширенні можливостей використання різних форм і методів роботи, зокрема завдяки ВШО дуже легко й зручно реалізувати технологію «перевернутий клас».
Багато корисної інформації щодо використання платформи ВШО можна знайти на офіційних сторінках платформи:
сайт - https://lms.e-school.net.ua/
фейсбук-сторінка https://www.facebook.com/eschool.net.ua/
телеграм-канал з можливістю ставити питання техпідтримці: https://t.me/school_online_ua
ютуб-канал https://www.youtube.com/@ukrainian-online-school