Події

Проведено тренінг за міжнародною програмою «Розвиток соціально-емоційних компетентностей ХХІ століття»

За ініціативи Центру професійного розвитку педагогічних працівників Степанівської селищної ради та за сприяння ТОВ «Інститут соціально-емоційної освіти» було організовано дводенний тренінг для директорів та заступників з навчально-виховної роботи ЗЗСО за програмою позитивного розвитку Lions Quest «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття».

15:31 15.04.2021

Відбувся вебінар для вчителів української мови і літератури, зарубіжної літератури

Сьогодні, 12 квітня, консультант ЦПРПП Степанівської селищної ради Олена Кощій провела вебінар для учителів української мови і літератури, зарубіжної літератури на тему «Професійна майстерність учителя в контексті інноваційних процесів в освіті».

16:55 12.04.2021

Розпочато онлайн-марафон вебінарів для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти

«Увесь сенс життя полягає в нескінченному навчанні, у вічному зусиллі пізнати більше» (Еміль Золя). Саме під таким девізом розпочався онлайн-марафон вебінарів для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, ініційований КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради Сумського району.

16:39 08.04.2021

Розроблено відеоінструкцію щодо використання Google-форм в освітньому просторі

Урахувавши численні прохання педагогічних працівників, консультанти ЦПР ПП Степанівської селищної ради розробили відеоінструкцію щодо використання Google-форм в освітньому просторі. Для перегляду відео перейдіть, будь ласка, за вказаним нижче покликанням на ютуб: https://youtu.be/qiZ0v0L7mLY.

15:00 02.04.2021

УЧАСТЬ У КОЛЕГІЇ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЮНАКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

31 березня 2021 року на запрошення начальника управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Юнаківської сільської ради Сумського району Сумської області Яни Білокур директор КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»  Степанівської селищної ради Світлана Іващенко взяла участь у колегії управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Юнаківської сільської ради.

16:33 31.03.2021

ПРОДОВЖУЄМО ЦИКЛ МАЙСТЕР-КЛАСІВ ЩОДО ІНТЕГРАЦІЇ ОНЛАЙН-СЕРВІСІВ GOOGLE В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

На запит адміністрації та вчителів Степанівської ЗОШ 30 березня 2021 року консультант ЦПР ПП Степанівської селищної ради Олена Кощій провела виїзний очно-дистанційний майстер-клас щодо застосування безкоштовних сервісів Google у професійній діяльності педагога. Основна увага була

16:05 30.03.2021

РОЗШИРЮЄМО ПАРТНЕРСЬКУ ВЗАЄМОДІЮ

З метою визначення змісту, форм консультативної підтримки, траєкторії професійного розвитку та супроводу педагогічних працівників КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради проводив анкетування педагогічних працівників закладів освіти. Значна кількість запитів стосувалася потреби в консультуванні з питань роботи в інклюзивному середовищі.

15:38 25.03.2021

ПРОДОВЖУЄМО ЦИКЛ МАЙСТЕР-КЛАСІВ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ХМАРНИХ СЕРВІСІВ GOOGLE

КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради продовжує цикл майстер-класів щодо використання хмарних сервісів Google в управлінській та навчальній діяльності закладів освіти.

16:39 24.03.2021

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ПРАЦІВНИІКІВ СУМСЬКОГО РАЙОННОГО БУДИНКУ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ВЕРХНЬОСИРОВАТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

17 березня 2021 року Олена Кощій, консультант КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради, провела майстер-клас працівникам Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Верхньосироватської сільської ради щодо створення анкетних (тестових) форм за допомогою хмарних сервісів.

14:01 17.03.2021

ЗУСТРІЧ-ЗНАЙОМСТВО З ПРАКТИЧНИМИ ПСИХОЛОГАМИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

05 березня 2021 року КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради розпочав свою роботу у повному складі. Першу нараду проведено 17.03.2021 для практичних психологів закладів освіти Степанівської селищної, Бездрицької, Верхньосироватської, Миколаївської, Миропільської, Нижньосироватської, Юнаківської сільських рад.

11:51 17.03.2021