Дошкільна освіта

ЗМІНА ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ У ДОШКІЛЬНЯТ

Як зробити зміну видів діяльності комфортною для дітей у садочку? Чому важливо впроваджувати так звану «культуру переходів» та як це позитивно впливає на самопочуття дошкільнят? Дізнавайтесь практичні поради з матеріалу від експерток Команди підтримки реформ МОН «Зміна видів діяльності або культура переходів під час освітнього процесу у закладі дошкільної освіти».

10:19 11.02.2022

ЯК ЗАХИСТИТИ ДІТЕЙ ВІД COVID-19

За весь час пандемії в Україні на COVID-19 захворіло 237 830 дітей. Варто врахувати кілька простих порад, щоб зменшити ризик інфікування дітей коронавірусною інфекцією.

10:17 11.02.2022

ЯК СТВОРИТИ НАСТІЛЬНУ ГРУ РАЗОМ ІЗ ДИТИНОЮ

Один із цікавих способів з користю провести час вдома з дитиною – це разом створити настільну гру. Шукайте покроковий план дій та поради за посиланням. Ці активності допоможуть розвинути одразу декілька навичок дошкільнят.

08:58 28.01.2022

НАВИЧКИ ЕМОЦІЙНОЇ ОБІЗНАНОСТІ У ДОШКІЛЬНЯТ

Емоції є найважливішим ланцюжком зв’язку дитини зі світом. Оскільки дитина віком від 3 до 6 років ще не вміє керувати емоціями, її активність часто забарвлена позитивними чи негативними переживаннями.

08:56 28.01.2022

ХАРЧУВАННЯ У СІЧНІ: ПОРАДИ ВІД НУТРИЦІОЛОГИНІ

Скористуйтеся корисними порадами від нутриціологині Анастасії Голобородько, щоб скласти збалансоване меню, яке включатиме сезонні фрукти та овочі, а також здорові продукти.

08:52 28.01.2022

11 ЕФЕКТИВНИХ СПОСОБІВ ДОПОМОГТИ ДИТИНІ ПОВІРИТИ В СЕБЕ

Корисні поради батькам за книгою «Діти все чують. Дев’ять речей, яким ви маєте навчити свою дитину» Джима Тейлора. На думку автора, який дослідив досвід найбільш просунутих батьків, задля того, щоб підвищити самооцінку дитини, зовсім не потрібно її постійно хвалити. Натомість є інші ефективні способи, про які можна дізнатися за посиланням.

13:46 18.01.2022

ПОРАДИ НУТРИЦІОЛОГА ДЛЯ ДІТЕЙ ЩОДО СПОЖИВАННЯ СОЛІ

Відповідно до світової статистики, понад 90% дорослих і 96% дітей у віці до 4 років вживають більше за рекомендовані норми солі. Якщо дитина споживає велику кількість солі в дитинстві, вона призвичаюється до солоної їжі, і ця звичка залишається на все життя.

13:39 18.01.2022