Події

Онлайн-тренінг із фахівцями Українського інституту національної пам’яті «Як говорити з учнями про сучасну російсько-українську війну?»

Як говорити з учнями про сучасну російсько-українську війну? На превеликий жаль, це питання залишається актуальним для педагогів. Зважаючи на це, 21.05.2024 на базі ЦПРПП під модерацією консультанта Олени Кощій відбувся онлайн-тренінг для заступників директорів з навчально-виховної роботи, класних керівників, учителів історії та предмету «Захист України» 9 територіальних громад Сумського й Охтирського районів, присвячений цій темі.

18:41 21.05.2024

18:41 21.05.2024

Марафон Стійкості

20.05.2024 відбулася завершальна онлайн-зустріч учасників Марафону Стійкості, який проводила психолог ЦПРПП Степанівської селищної ради Надія Козачук для педагогів закладів дошкільної освіти Бездрицької сільської ради та Яструбинської початкової школи Миколаївської сільської ради Сумського району в рамках реалізації регіонального проєкту «Завжди поруч».

11:55 21.05.2024

15 травня на запит педагогів Юнаківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Юнаківської сільської ради фахівці Центру професійного розвитку педагогів провели тренінг з елементами  арттерапії «Відновлюємося навчаючись: розвиток навичок стресостійкості та стабілізації психоемоційного стану педагогів» в креативному просторі Сумської міської галереї.

16:35 16.05.2024

Відбувся фаховий консалтинг «День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в умовах повномасштабного вторгнення: ключові акценти. Матеріали та розробки Українського інституту національної пам’яті на допомогу педагогам»

Окрім звичних засідань професійних спільнот вчителів, Центр професійного розвитку педагогічних працівників Степанівської селищної ради, що співпрацює із 9 територіальними громадами Сумського й Охтирського районів, організовує цікаві та корисні зустрічі педагогів із провідними всеукраїнськими експертами.

17:59 07.05.2024

ГРА ЯК ПРИРОДНІЙ СПОСІБ ВСЕБІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ПІДТРИМКИ БЛАГОПОЛУЧЧЯ ДИТИНИ

Дитяча гра — це діяльність, спрямована на орієнтування в предметній і соціальній дійсності, в якій дитина відображає враження від їх пізнання. Мати дитинство — це передусім мати право на розвиток власної ігрової діяльності, яка є важливою складовою дитячої субкультури. Водночас гра є могутнім виховним засобом, у ній реалізується потреба людської природи.

11:46 26.04.2024

ВІТАЄМО З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПСИХОЛОГА!

Вітаємо з всеукраїнським днем психолога! Ви, як справжні чарівники, відновлюєте душевну рівновагу, налаштовуєте на позитив, допомагаєте знайти впевненість у собі. Бажаємо постійного розвитку та інноваційних проривів у цій тонкій і делікатній праці. Великих успіхів, задоволення від власної праці та досконалості в професійній сфері! Нехай ваша енергія ніколи не вичерпується, а внутрішній світ завжди буде гармонійний!

11:58 23.04.2024

Профілактика емоційного вигорання

Відповідно до річного плану роботи КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради 18.04.2024 відбулося тренінгове заняття «Профілактика емоційного вигорання та відновлення ресурсного стану засобами АРТ-терапії» для практичних психологів закладів освіти громад, присвячене Всеукраїнському Дню психолога.

15:01 19.04.2024

Нетворкінг «Мотивація учнів в умовах дистанційного та змішаного навчання»

Відповідно до плану роботи КЗ «Центр професіййного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради 17.04.2024 відбувся нетворкінг «Мотивація учнів в умовах дистанційного та змішаного навчання» для вчителів математичної галузі.

16:16 17.04.2024